Nieuws

BEYERS OLYMPIAD PIGEONS BELGIUM OLYMPIC HOPE 2020

Champions choose quality
Champions choose BEYERS

PIGEON FANCIER CITY NAME PIGEON PIGEON RING TITLE MIXTURES
FRANS & GERT RONDAGS GROTE-SPOUWEN BOELA BE17-5119450 1st  OLYMPIAD PIGEON 2020 – CAT. A SHORT DISTANCE GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
FRANS & GERT RONDAGS GROTE-SPOUWEN NINA BE17-5119316 3rd  OLYMPIAD PIGEON 2020 – CAT. A SHORT DISTANCE GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
JO & RAF HERBOTS HALLE-BOOIENHOVEN MANUELA BE18-2135111 1st  OLYMPIAD PIGEON 2020 – CAT. B MIDDLE DISTANCE GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY – GRIT EXTRA
BART & NANCE VAN OECKEL OUD-TURNHOUT OLYMPIC NANCE BE19-6091085 3rd  OLYMPIAD PIGEON 2020- CAT. B MIDDLE DISTANCE ENZYMIX 7/48 MS RECUP – PREMIUM YOUNGSTERS  – ENZYMIX 7/47 MS ENERGY – GROWTH ENERGY MOULTING MIX
JO & RAF HERBOTS HALLE-BOOIENHOVEN GOLDEN GUSTA BE18-6168744 2nd  OLYMPIAD PIGEON 2020 – CAT. C LONG DISTANCE GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY – GRIT EXTRA
ALBERT & FRANCINE DERWA-LUXEM HERENT DAVINIA BE18-2093024 1st  OLYMPIAD PIGEON 2020 – CAT. D ALLROUND PREMIUM VANDENABEELE – GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
ALBERT & FRANCINE DERWA-LUXEM HERENT ROBBY BE18-2088799 2nd  OLYMPIAD PIGEON 2020 – CAT. D ALLROUND PREMIUM VANDENABEELE – GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
XAVIER & MAXIME THONÉ AS CANDIRA BE16-2226034 3rd  OLYMPIAD PIGEON 2020 – CAT. D ALLROUND PREMIUM THONE OLYMPIC
BART & NANCE VAN OECKEL OUD-TURNHOUT OLYMPIC 231 BE16-2146231 1st  OLYMPIAD PIGEON 2020 – CAT. E MARATHON ENZYMIX 7/48 MS RECUP – PREMIUM YOUNGSTERS  – ENZYMIX 7/47 MS ENERGY – GROWTH ENERGY MOULTING MIX
PHILIP DE MAESENEER DENDERWINDEKE FINNMAN BE20-4075225 2nd  OLYMPIAD PIGEON 2020 – CAT. F YOUNGSTERS GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY – PREMIUM BRILLIANT
BART & NANCE VAN OECKEL OUD-TURNHOUT OLYMPIC ELENA BE19-6091088 2nd  OLYMPIAD PIGEON  2020- CAT. G YEARLINGS ENZYMIX 7/48 MS RECUP – PREMIUM YOUNGSTERS  – ENZYMIX 7/47 MS ENERGY – GROWTH ENERGY MOULTING MIX
ALBERT & FRANCINE DERWA-LUXEM HERENT TINE BE18-2093030 1st  OLYMPIAD PIGEON 2020 – CAT. H OLD BIRDS PREMIUM VANDENABEELE – GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY

 

 

Lees meer

BEYERS NATIONAL ACE-PIGEONS & NATIONAL CHAMPIONS KBDB/RFCB 2020

Champions choose quality
Champions choose BEYERS

 

PIGEON FANCIER CITY PIGEON NAME PIGEON RING TITLE MIXTURES
PATRICK & ILSE VAN DEN ABBEEL-VAN PAESSCHEN LEBBEKE MARGO BE20-4041335 1st NATIONAL ACE-PIGEON ALLROUND YOUNGSTERS GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
ERIK LIMBOURG BRUSSEGEM CREONE ROEPER BE19-2008603 1st NATIONAL ACE-PIGEON HEAVY LONG DISTANCE & LONG DISTANCE YEARLINGS PREMIUM VANDENABEELE – PREMIUM SUPER WIDOWHOOD – PREMIUM BRILLIANT
CASAERT-SENECHAL RUSSEIGNIES 483/19′ BE19-4184483 2nd NATIONAL ACE-PIGEON HEAVY LONG DISTANCE & LONG DISTANCE YEARLINGS PREMIUM VANDENABEELE – GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
RONNY MENTEN RUMMEN CORINA BE18-3003778 1st NATIONAL ACE-PIGEON HEAVY MIDDLE DISTANCE OLD BIRDS ENZYMIX 7/48 MS RECUP – GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
ALBERT & FRANCINE DERWA-LUXEM HERENT DAVINIA BE18-2093024 2nd NATIONAL ACE-PIGEON HEAVY MIDDLE DISTANCE OLD BIRDS PREMIUM VANDENABEELE – GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
PHILIP DE MAESENEER DENDERWINDEKE FINNMAN BE20-4075225 1st NATIONAL ACE-PIGEON HEAVY MIDDLE DISTANCE YOUNGSTERS GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY – PREMIUM BRILLIANT
EDDY CLAES KORTENAKEN ELLA BE18-2142643 1st NATIONAL ACE-PIGEON SHORT MIDDLE DISTANCE OLD BIRDS ENZYMIX 7/48 MS RECUP – PREMIUM SUPER WIDOWHOOD – PREMIUM SUPER ENERGY – GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY

 

PIGEON FANCIER CITY TITLE MIXTURES
TOM & MARNIK VAN GAVER MOORTSELE 2nd NATIONAL CHAMPION LONG DISTANCE OLD BIRDS GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
PATRICK & BIEKE VERVLOESEM RIJMENAM 3rd NATIONAL CHAMPION LONG DISTANCE OLD BIRDS GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
CASAERT-SENECHAL RUSSEIGNIES 2nd NATIONAL CHAMPION LONG DISTANCE YEARLINGS s PREMIUM VANDENABEELE – GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
ALBERT & FRANCINE DERWA-LUXEM HERENT 1st NATIONAL CHAMPION HEAVY MIDDLE DISTANCE OLD BIRDS & YEARLINGS PREMIUM VANDENABEELE – GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
JULIEN NIBUS MORTIER 3rd NATIONAL CHAMPION SHORT DISTANCE OLD BIRDS & YEARLINGS PREMIUM VANDENABEELE – GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
HADRIEN MARSILLE OPHAIN-BOIS-SEIGNEUR-ISAAC 1st NATIONAL CHAMPION YOUTH GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY – GALAXY BREEDING- GALAXY MOULTING – HERBA ZYMA- BIOFLORUM-RECOVERY-CONDITION

 

 

Lees meer

BEYERS NATIONAL WINNERS KBDB/RFCB 2020

Champions choose quality
Champions choose BEYERS

 

 

 

PIGEON FANCIER CITY NAME PIGEON PIGEON RING NATIONAL RACE DATE MIXTURES
JAN MOORS ZONHOVEN DE BOURGES BE18-5057065 BOURGES I 23.191 OLD BIRDS 27/06/2020 GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
VAN HOVE – UYTTERHOEVEN PUTTE DARLING LIMOGES BE18-6126138 LIMOGES I 15.981 OLD BIRDS 4/07/2020 GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
CASAERT – SENECHAL RUSSEIGNIES JULIENNE BE18-4194032 LIMOGES II 10.319 OLD BIRDS 18/07/2020 PREMIUM VANDENABEELE – GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
IVAN VANVUCHELEN GRAZEN MISS AGEN BE19-2029024 AGEN 5.955 YEARLINGS 24/07/2020 PREMIUM VANDENABEELE – ENZYMIX 7/43 MS BUILD UP – ENZYMIX 7/47 MS ENERGY
JULIEN & TOM AERTS MOL SNELLE RIK BE19-6045372 MONTELIMAR 2.832 YEARLINGS 24/07/2020 PREMIUM SUPER WIDOWHOOD – PREMIUM SUPER ENERGY
CASAERT – SENECHAL RUSSEIGNIES MAURICE BE19-4184131 SOUILLAC 7.514 YEARLINGS 1/08/2020 PREMIUM VANDENABEELE – GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
OLIVIER POUSSART VAULX-CHEZ-CHIMAY HELENA BE18-4094895  GUERET 7.175 OLD BIRDS 1/08/2020 GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY – GALAXY MOULTING
BAERT – DEBUSSCHERE ERE MEXENDRE BE18-4108552 BOURGES II 5.436 OLD BIRDS 8/08/2020 GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
VAN DEN ABBEEL – VAN PAESSCHEN LEBBEKE MARGO BE20-4041335 CHATEAUROUX II 20.789 YOUNGSTERS 15/08/2020 GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
TOM & MARNIK VAN GAVER MOORTSELE TETSKE BE19-4207135 BRIVE 4.238 YEARLINGS 15/08/2020 GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
BART & NANCE VAN OECKEL OUD-TURNHOUT TULLY BE18-6058181 TULLE 3.064 OLD BIRDS 22/08/2020 ENZYMIX 7/48 MS RECUP – PREMIUM YOUNGSTERS  – ENZYMIX 7/47 MS ENERGY – GROWTH ENERGY MOULTING MIX
DERWA – LUXEM HERENT IRISSA BE18-2093077 ARGENTON II 4.606 OLD BIRDS 6/09/2020 PREMIUM VANDENABEELE – GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY
VAN HERTEM – SCHUURMANS PELT HAPPY BE19-5031067 CHATEAUROUX III 2.721 OLD BIRDS 12/09/2020 GALAXY SPORT LIGHT – GALAXY SPORT ENERGY

 

 

 

 

Lees meer

BEYERS RELOAD 1000 ML

NATIONALE OVERWINNINGEN – VICTOIRES NATIONALES KBDB/RFCB 2018 – BEYERS

NATIONALE OVERWINNINGEN – VICTOIRES NATIONALES KBDB/RFCB 2018 – BEYERS

 

Naam / Nom Gemeente/ Commune Ringnummer / Bague Vlucht / Concours Lossing / Lâcher
Famille 3D (Delaere- De Wispelaere-Druart) Ghlin BE15-1011863 1e NAT. BOURGES I 20.284 OUDE DUIVEN / VIEUX 26/05/2018
Kevin Saudoyez Tertre BE17-1001053 1e NAT. BOURGES I 19.133 JAARLINGEN / YEARLINGS 26/05/2018
Tom & Marnik Van Gaver Moortsele BE17-4163570 1e NAT. BRIVE 4.384 JAARLINGEN / YEARLINGS 23/06/2018
Schoors C. & A. – De Waele M. Adegem BE17-4078447 1e NAT.ARGENTON I 19.859 JAARLINGEN / YEARLINGS 23/06/2018
Norbert Sierens Zwevegem BE16-3072410 1e NAT. ARGENTON I 11.823 OUDE DUIVEN / VIEUX 23/06/2018
Chris Debacker Beveren (Leie) BE17-3048323 1e NAT. GUERET 8.517 JAARLINGEN / YEARLINGS 30/06/2018
Liliane Demely Moorsele BE16-3039664 1e NAT. LIMOGES II 7.274 OUDE DUIVEN / VIEUX 07/07/2018
Casaert-Senechal Russeignies BE17-4062397 1e NAT. JARNAC 4.490 JAARLINGEN / YEARLINGS 15/07/2018
Koen Crucke Onkerzele BE17-4163909 1e NAT. ARGENTON II 8.818 JAARLINGEN / YEARLINGS 21/07/2018
Wilson Dekens Zingem BE15-4121157 1e NAT. TULLE 4.169 OUDE DUIVEN / VIEUX 29/07/2018
Tony Martens Lummen BE16-2287374 1e NAT. BOURGES II 5.826 OUDE DUIVEN / VIEUX 11/08/2018
Bart & Nance Van Oeckel Oud-Turnhout BE17-6057266 1e NAT. CHATEAUROUX III 4.641 JAARLINGEN / YEARLINGS 18/08/2018
Gaston Van de Wouwer Berlaar BE16-6023127 1e NAT. CHATEAUROUX III 2.858 OUDE DUIVEN / VIEUX 18/08/2018
Albert Derwa-Luxem Herent BE17-2065111 1e NAT. ARGENTON III 3.322 OUDE DUIVEN / VIEUX 01/09/2018
Lees meer

BELGIAN – DUTCH OLYMPIAD PIGEONS POZNAN 2019 – BEYERS

 

BELGIAN – DUTCH OLYMPIAD PIGEONS POZNAN 2019 – BEYERS

 

Pigeon Fancier: Country: Name Pigeon: Pigeon Ring: Title: Mixtures
LUC & HILDE SIOEN BELGIUM Gabo BE14-3034076 3rd BELGIAN OLYMPIAD PIGEON – Cat. C Long Distance 7/48 – Enzymix Modern System Recup – 7/43 Enzymix Modern System Build-Up Extra – 7/47- Enzymix Modern System Energy
JO & RAF HERBOTS BELGIUM Chantal BE16-3122016 1st BELGIAN OLYMPIAD PIGEON – Cat. D Allround Breeding Galaxy – Sport Light Galaxy – Sport Energy Galaxy – Premium Condition Mix Exclusive
ALBERT & FRANCINE DERWA-LUXEM BELGIUM Mon Amie BE16-2060047 2nd BELGIAN OLYMPIAD PIGEON – Cat. D Allround Premium Vandenabeele- Sport Light Galaxy – Sport Energy Galaxy
VAN OYSTAEYEN – PICKEUR BELGIUM Zoë BE17-6100108 3rd BELGIAN OLYMPIAD PIGEON – Cat. D Allround Sport Light Galaxy – Sport Energy Galaxy
ERIK LIMBOURG BELGIUM Barcelona Triple 5 BE14-2151083 1st BELGIAN OLYMPIAD PIGEON – Cat. E Marathon Premium Vandenabeele- Premium Super Widowhood – Premium Brilliant
ERIK LIMBOURG BELGIUM De Kleine Olympiade BE15-2015725 2nd  BELGIAN OLYMPIAD PIGEON – Cat. E Marathon Premium Vandenabeele- Premium Super Widowhood – Premium Briljant
FRANS & GERT RONDAGS BELGIUM Nafi BE18-5117610 3rd BELGIAN OLYMPIAD PIGEON – Cat. F Youngsters Sport Light Galaxy – Sport Energy Galaxy
GEVAERT-LANNOO BELGIUM Olympiad Ivanka BE16-34070112 1st BELGIAN OLYMPIAD PIGEON – Cat. H Old Birds Premium Super Widowhood – Long Distance TT Galaxy – Wal Zoontjens Basic Yellow – Super Diet
ALBERT & FRANCINE DERWA-LUXEM BELGIUM Zorina BE16-2060093 3rd BELGIAN OLYMPIAD PIGEON – Cat. H Old Birds Premium Vandenabeele- Sport Light Galaxy – Sport Energy Galaxy
JAN & LÉANNE VAN DE PASCH NETHERLANDS Kleindochter Olympic Hurricane NL17-1458029 3rd DUTCH OLYMPIAD PIGEON – Cat. A Short Distance Premium Super Widowhood – Premium Condition Mix Exclusive – Sport Light Galaxy – Sport Energy Galaxy
C. & G. KOOPMAN NETHERLANDS Phidippides NL15-1230917 3rd DUTCH OLYMPIAD PIGEON – Cat. E Marathon Premium Koopman All-in-One – Goldcorn Koopman
A VAN DAALEN & ZOON NETHERLANDS Olympic Hattrick NL18-1145896 2nd DUTCH OLYMPIAD PIGEON – CAT. F Youngsters Premium Vandenabeele – Premium Koopman All-in-One
G. & S. VERKERK NETHERLANDS Olympic Enchanted NL16-1526026 1st DUTCH OLYMPIAD PIGEON – Cat. H Old Birds Premium Verkerk Light – Premium Verkerk Sport – Premium Condition Mix Exclusive
Lees meer
Oudere berichten