Kampioenen

Op onze website vindt u een selectie van topresultaten behaald in de afgelopen jaren. En zoals in zovele sporten geldt ook in de duivensport dat je net zo goed bent als in je laatste wedstrijd en dat de ambitie aanwezig is om het in de volgende wedstrijden nog beter te doen.

 

Heeft u ook sterk gespeeld met BEYERS mengelingen en BEYERS Condition & Care?

Laat het ons zeker weten!

info@beyersbelgium.be

Snelheid / Halve Fond
Fond / Zware Fond
Allround
Combinatie Niks Reinder & Christianne- Westerhaar
Fond / Zware Fond
Eddy Claes - Kortenaken
Snelheid / Halve Fond
Gebr. Jaap & Adriaan Scheele – Terneuzen
Snelheid / Halve Fond
Herman & Christine Van Ostaeyen-Pickeur, Boechout
Allround
Martin & Jan Kroesen - Erica
Snelheid / Halve Fond
Kristian Vrebos - Neerijse
Fond / Zware Fond
Wolfgang & Manfred Wirthmann-Schmidt, Schlüchtern
Snelheid / Halve Fond
Thed van Wel - Dreumel
Snelheid / Halve Fond
Laurent Geyskens - Veerle
Snelheid / Halve Fond
Giel Janssens - Epen
Fond / Zware Fond
Van Hove-Uytterhoeven - Putte
Snelheid / Halve Fond
Vermeerbergen - Wilms - Huysmans, Balen
Snelheid / Halve Fond
Norbert & Vital Peeters – As
Fond / Zware Fond
Herman & Christine Van Oystaeyen-Pickeur, Boechout
Snelheid / Halve Fond
Herman & Johny Jespers - Vanderwegen
Snelheid / Halve Fond
Robin Rigter - Eemnes
Snelheid / Halve Fond
Norbert Sieren - Zwevegem
Snelheid / Halve Fond
Guy Van Huynegem - Brussegem
Fond / Zware Fond
Pascal Lismont - Aalst (Lim.)
Snelheid / Halve Fond
Dirk Mariën - Kapellen
Snelheid / Halve Fond
Anthony & Edwin Derksen - Van De Keuken, Amelo
Snelheid / Halve Fond
Patrick & Bieke Vervloesem - Rijmenam
Fond / Zware Fond
Regtop Wessel - Assen
Fond / Zware Fond
Gerard & Bas Verkerk – Reeuwijk
Allround
Gregory Tallieu - Ename
Snelheid / Halve Fond
Joop & Ellen Groenen - Ooij bij Nijmegen
Snelheid / Halve Fond
Eddy Schroeven-Hermans, Molenstede
Snelheid / Halve Fond
Familie Schreel – Gits
Fond / Zware Fond
Kees Van de Beek - Heerde
Snelheid / Halve Fond
Dimitri & Christian Douay -Bousies
Fond / Zware Fond
Geurt Doppenberg - Neukerk
Snelheid / Halve Fond
Vincent Schroeder - Bilzen
Fond / Zware Fond
Comb. Rinus & Wim Van de Vooren - Utrecht
Snelheid / Halve Fond
Frank Neven - Ulbeek
Snelheid / Halve Fond
Frederik Motton - Tienen
Snelheid / Halve Fond
Frank Zwiers - Breda
Fond / Zware Fond
M&C HANSEN (Martin & Christian) – Noerresundby
Allround
Karl-Heinz & Karl-Josef Plum – Frelenberg
Fond / Zware Fond
Frans Strikker - Hengelo
Snelheid / Halve Fond
Harold Zwiers - Den Ham
Fond / Zware Fond
Johan & Zoon Den Hartog – Culemborg
Allround
Gerard Schalkwijk, Gerard – Lopik
Fond / Zware Fond
Gerrit Jan Beens - Genemuiden
Fond / Zware Fond
Hans & Evert-Jan Eijerkamp – Brummen
Allround
Luc De Laere - Anzegem
Snelheid / Halve Fond
Nicole & Eric De Weerd - Berckmoes, Lille
Snelheid / Halve Fond
Luc & Hilde Sioen- Moorslede
Snelheid / Halve Fond
Kobe & Kato Herbots – Velm
Snelheid / Halve Fond
Stefan und Heinz Koschnitzki – Hille
Snelheid / Halve Fond
Combinatie Jelle & Pieter Atema - Noordbergum
Snelheid / Halve Fond
Dimitri De Voeght - Putte
Snelheid / Halve Fond
Willy Palmers - Wellen
Snelheid / Halve Fond
Cees Schroevers - Arnemuiden
Snelheid / Halve Fond
Gaston & Bart Smets - Holsbeek
Snelheid / Halve Fond
Paul Gevaert, Meigem
Snelheid / Halve Fond
Kipp & Söhne – Althornbach
Fond / Zware Fond
Rik Cools – Ruiselede
Snelheid / Halve Fond
Freialdenhofen & Söhne - Aldenhoven
Fond / Zware Fond
Fernand & Koen Mariën – Tielen
Snelheid / Halve Fond
Team Debo- Vichte
Snelheid / Halve Fond
Theo & Zoon Hendriks - Groesbeek
Snelheid / Halve Fond
Denies Rudy & Draye Patrick – Sint Joris Weert
Allround
Kevin Saudoyez - Tetre
Snelheid / Halve Fond
Erwin Schepmans - Grazen
Snelheid / Halve Fond
Boris Burniat - Sainte Marie
Snelheid / Halve Fond
Peet & Paloma Solleveld – Maasdijk
Fond / Zware Fond
Emiel Lismont - Budingen
Snelheid / Halve Fond
Hubert Caenen - Veldwezelt
Snelheid / Halve Fond
Jo, Raf & Miet Herbots – Halle-Booienhoven
Snelheid / Halve Fond
Maxime Renaud - Erre
Allround
François Van Den Troost - Ramsdonk
Fond / Zware Fond
Beens Arjan - Genemuiden
Fond / Zware Fond
Eric Claus - De Pinte
Snelheid / Halve Fond
Team Cholet Patrick & Jérome – Auvillars
Allround
Frans-Josef Mertens -I sselburg
Snelheid / Halve Fond
Jan Moors – Zonhoven
Snelheid / Halve Fond
Aland & Johanna Van Houcke – Roland, Stambruges
Snelheid / Halve Fond
Team Eddy & Benny Schroeven-Steveninck - Molenstede
Snelheid / Halve Fond
Combinatie Seelen - Borne
Fond / Zware Fond
Wim Bovaert - Zandbergen
Snelheid / Halve Fond
Martial Maindrelle - Bretteville sur Laize
Allround
Adrie, Erwin & Joachim Houmes - Middelburg
Allround
Comb. Laurens & Martijn Hoffman - Regtop, Den Helder
Snelheid / Halve Fond
Ivan Vanvuchelen – Grazen
Fond / Zware Fond
Gérard, Sylvain et Mathieu Cuffel - Montivilliers
Fond / Zware Fond
Albert & Francine Derwa-Luxem, Herent
Snelheid / Halve Fond
Combinatie Faes Gebroeders-Wils Albert, Mol
Fond / Zware Fond
Patrick Van den Abbeel & Rony Peleman - Buggenhout
Snelheid / Halve Fond
Gaston Van de Wouwer - Berlaar
Snelheid / Halve Fond
Toader Sepciuc - Romania
Snelheid / Halve Fond
Hans Hendrik Broebech & Maria Steenberg
Fond / Zware Fond
Gebroeders Henk & David Schrik – Ter Apel
Fond / Zware Fond
Rex De Leeuw – Made
Fond / Zware Fond
Kevin & John Zerafa - Portsmouth
Fond / Zware Fond
Henri Wittens- 's Hertogenbosch
Fond / Zware Fond
Hok Patrick & Kristof Verbist - Langdorp
Fond / Zware Fond
Roger & Mathieu Van Eygen - Gruitrode
Snelheid / Halve Fond
Jos Adami - Meerhout
Snelheid / Halve Fond
Jérémy Gonçalves - Carnin
Snelheid / Halve Fond
Dirk Van Dyck - Zandhoven
Snelheid / Halve Fond
Jerome Hottin - Oignies
Fond / Zware Fond
Team BDS Belgium, De Clerck - Meulebeke
Fond / Zware Fond
Roger & David Pierre – Pecrot
Fond / Zware Fond
Olivier Novak - La Buissière
Fond / Zware Fond
Gerard & Elly Reedijk-Jongekrijg, Puttershoek
Allround
Hans Lekscha - Wuppertal
Allround
Danny & Luc Senden - Herk De Stad
Snelheid / Halve Fond
Maarten Huijsmans - Hoogerheide
Snelheid / Halve Fond
Jos, Frank & Hans Jacobs - Beek
Fond / Zware Fond
Ruud & Dolf Bakker – Veenendaal
Fond / Zware Fond
Marc Desplenter - Kortemark
Fond / Zware Fond
Chadi Saïd
Snelheid / Halve Fond
Team BDS Belgium, Clarisse - Koolskamp
Fond / Zware Fond
Team BDS Belgium, Piet Blancke - Ruiselede
Fond / Zware Fond
Etienne Pauwels - Kermt
Snelheid / Halve Fond
François & Magda Swinnen-Vanhove, Zichem
Fond / Zware Fond
José Erauw, Berlare
Snelheid / Halve Fond
Detraux-Barbaix, Marc - Gerin
Snelheid / Halve Fond
Jim & Bas Geyskens - Testelt
Snelheid / Halve Fond
Chris Paauwe - Kruiningen
Fond / Zware Fond
Tijmen & Willem Koele - Wezep
Fond / Zware Fond
Coel Matthias - Boortmeerbeek
Snelheid / Halve Fond
Mark Janssens - Lummen
Snelheid / Halve Fond
Mario Kirsch, Linkhout
Snelheid / Halve Fond
Rene Geukens & Markus Bauer - Paal
Snelheid / Halve Fond
Tom & Marnik Van Gaver - Moortsele
Allround
Niels Broeckx - Oud Turnhout
Snelheid / Halve Fond
Gaston & Jean Gaies - La Bouverie
Snelheid / Halve Fond
John & Mitchell Rekers - Amersfoort
Snelheid / Halve Fond
Thomas, Thea & Carla Pfeffermann, Fuldatal
Snelheid / Halve Fond
Luc Milissen - Dilsen
Fond / Zware Fond
Frank & Rene Hagedorn - Becker, Lüdingshausen
Snelheid / Halve Fond
Luc & Robby Vermeerbergen-Wilms, Mol
Snelheid / Halve Fond
Gerry & Jenny Castermans-Maes - Dilsen
Snelheid / Halve Fond
Famille 3 D (Delaere-De Wispelaere-Druart) - Ghlin
Snelheid / Halve Fond
Ulrich Lemmens – Balen
Allround
Willy Tortelboom - Oombergen
Snelheid / Halve Fond
Gino Houbrechts - Gors-Opleeuw
Fond / Zware Fond
Gebr. Kat & Zoon – Westzaan
Fond / Zware Fond
Jean François & Brigitte Henry-Blanc- Colfontaine
Snelheid / Halve Fond
Ludo & Jeroen Panis, Diepenbeek
Snelheid / Halve Fond
Olivier Geyskens - Veerle
Snelheid / Halve Fond
Philippe Dermience - Jemelle
Fond / Zware Fond
Gert & Frans Rondags – Grote Spouwen
Snelheid / Halve Fond
Daan Roosen
Fond / Zware Fond
Ionel Strunel - Queensburry
Fond / Zware Fond
Matheus - Steveninck - Kersbeek Miskom
Snelheid / Halve Fond
Hugo Casaert - Russeignies
Fond / Zware Fond
Alexandre Margris – Gennes-Ivergny
Snelheid / Halve Fond
Bart & Lutgard Verbeek - Poppel
Snelheid / Halve Fond
Rick Te Morsche - Almelo
Fond / Zware Fond
Daniël & Didier Platteeuw - Zillebeke
Fond / Zware Fond
Fernand & Ivan Schroyen-Stockmans
Snelheid / Halve Fond
Jan Nijboer - Daarlerveen
Fond / Zware Fond
Gustaaf & Jan De Bisschop - Asse
Snelheid / Halve Fond
Guy & Michael Regnier– Pesche
Fond / Zware Fond
Gaby Vandenabeele – Dentergem
Snelheid / Halve Fond
Danny & Nick Van Avondt – Wespelaar
Snelheid / Halve Fond
Piet Kuijpers - Neer
Snelheid / Halve Fond
Jelle Jellema - Nijverdal
Fond / Zware Fond
Elias Celie - Wachtebeke
Snelheid / Halve Fond
Jacob& Antje Poortvliet - Surhuizum
Snelheid / Halve Fond
Frank Kwekkeboom – Enschede
Fond / Zware Fond
Combinatie Espeldoorn/Dokter, Mark & Annette - Ter Apel
Snelheid / Halve Fond
Patrick & Ilse Van den Abbeel - Van Paesschen, Lebbeke
Snelheid / Halve Fond
Wal Zoontjens - Riel
Snelheid / Halve Fond
Tony Hubrechts - Borgloon
Fond / Zware Fond
Jan Kriekjes- Hoogeveen
Snelheid / Halve Fond
Hans Dekkers- Hedikhuizen
Fond / Zware Fond
Ali Adel Obaed - Basra
Allround
Andre Van Haute - Moerzeke
Snelheid / Halve Fond
Sebastien Casaert-Sénéchal - Russeignies
Fond / Zware Fond
Filip & Nicolas Norman – Knokke
Fond / Zware Fond
Michel Lossignol - Budingen
Snelheid / Halve Fond
Raf & Lars Luyckx, Geel
Allround
Gerrit & Paul Snoecx - Testelt
Snelheid / Halve Fond
Valère & Dina Kempeneers - Westerlo
Fond / Zware Fond
Damien & Roger Baert - Debusschere - Ere
Snelheid / Halve Fond
Jozef Lemmens - Balen
Snelheid / Halve Fond
Paul Mc Burnie – Egernsund Sonderjylland
Fond / Zware Fond
Hadrien Marsille - Ophain Bois Seigneur Isaac
Snelheid / Halve Fond
Sonia Van der Maelen - Aspelare
Snelheid / Halve Fond
Bert Penne - Nederhasselt
Snelheid / Halve Fond
Maarten Poels - Herk de Stad
Snelheid / Halve Fond
Maurice Van Loock & Juan De Laet - Vilvoorde
Snelheid / Halve Fond
Peter Stakenborg - Neeroeteren
Snelheid / Halve Fond
Alain Follier - Pennedepie
Snelheid / Halve Fond
Jan & Tom Iwens - Sint-Katelijne-Waver
Snelheid / Halve Fond
Jos de Ridder - Asperen
Allround
Koen Crucke – Onkerzele
Snelheid / Halve Fond
Philip De Maeseneer - Denderwindeke
Snelheid / Halve Fond
Leon & Jens Geelen Leon & Jens – Veldwezelt
Fond / Zware Fond
Combinatie Schoors-Dewaele, Adegem
Snelheid / Halve Fond
David Cuschieri - Kappara
Fond / Zware Fond
Tom & Julien Aerts – Mol
Fond / Zware Fond
Egbert & Edwin Wiersma - Sibculo
Fond / Zware Fond
Erik Limbourg - Brussegem
Allround
Gert-Jan Beute- Hansen, Wilhelminaoord
Snelheid / Halve Fond
Gert Noels – Ham
Fond / Zware Fond
Laurent Colsoulle - Baisieux
Fond / Zware Fond
Marnix Leutenez - Kruishouten
Fond / Zware Fond
Team Trofa: Jaime Azevedo & José Azevedo – Trofa (Porto)
Snelheid / Halve Fond
Rudi & Mathijs Schaekels – De Loecker – Sint Kwintens Lennik
Snelheid / Halve Fond
Herman Bevers - Sint Job in't Goor
Snelheid / Halve Fond
Raymond & Eva Niks - Westerhaar Vriezenveen
Fond / Zware Fond
Richard Roge - Heutrégiville
Fond / Zware Fond
Patrick Lismont – Bekkevoort
Snelheid / Halve Fond
Eric Vitel - Grugies
Fond / Zware Fond
Dirk Cloetens - Rotselaar
Snelheid / Halve Fond
Lieven Mensch - Tessenderlo
Snelheid / Halve Fond
Gerard Koopman – Ermerveen
Fond / Zware Fond
Frederik Everaert – Zwijnaarde
Fond / Zware Fond
A. Janssen en Zn - Ochten
Snelheid / Halve Fond
Helmut Aue - Walsleben
Allround
Paul Groeneveld - Honselersdijk
Snelheid / Halve Fond
Jan Van Gijzel - Made
Fond / Zware Fond
Ludo Helsen - Paal
Snelheid / Halve Fond
Willy Simons – Maaseik
Fond / Zware Fond
Thomas & Herbert Reichstein - Wiesbaden
Allround
Gerard & Harold Calis - Bussum
Snelheid / Halve Fond
Thorsten & Finn Leon Daum- Otzberg
Snelheid / Halve Fond
Jan Pappens - Zwalm
Snelheid / Halve Fond
Klaus Schmelzer - Recklinghausen
Snelheid / Halve Fond
Combinatie Frits & Wytse Mantel - Burgum
Fond / Zware Fond
Leo Van Horenbeeck - Wijgmaal
Snelheid / Halve Fond
Stefan Mantels - Lummen
Snelheid / Halve Fond
Ronald Lodewijckx – Tielt-Winge
Fond / Zware Fond
Peter & Douwe Soepboer - Burgum
Fond / Zware Fond
Rudi Desaer - Ruiselede
Fond / Zware Fond
Christophe & Carmen Van Horenbeeck - Stegen - Schaffen
Snelheid / Halve Fond
Daan Rego - Nieuwerkerken
Snelheid / Halve Fond
Yvan Eeckhout, Ronse
Fond / Zware Fond
Karin und Klaus Köhler-Grzesch, Hamm an der Lippe
Snelheid / Halve Fond
Wilson Dekens – Zingem
Fond / Zware Fond
Bart & Nance Van Oeckel – Oud-Turnhout
Fond / Zware Fond
Henri & Lisette Van Hertem-Schuurmans – Neerpelt
Snelheid / Halve Fond
Peter, Nathalie & Gwen Van de Merwe – Dordrecht
Snelheid / Halve Fond
Mathias De Witte - Belsele
Snelheid / Halve Fond
A. P. Overwater - Strijen
Fond / Zware Fond
Leturcq-Duponchelle, Wadelincourt
Snelheid / Halve Fond
Benny Steveninck – Hamme
Snelheid / Halve Fond
Van Andel-Terluin – Hylaard
Snelheid / Halve Fond
Combinatie van Leeuwen Evert, Johanna & Evert Jr. - Reeuwijk
Snelheid / Halve Fond
Marc Vanonckelen - Halen
Snelheid / Halve Fond
Jo, Stéphane & Alex Depasse-Lardenoye – Wagnelée
Fond / Zware Fond
Jan Keen - Ter Apel
Allround
Team BDS Belgium, Speybroeck - Vinkt
Fond / Zware Fond
Willy Steenaerts – Lummen
Snelheid / Halve Fond
Günter Prange - Meppen
Allround
Combinatie Van Wanrooij – Geffen
Allround
Jac Jansen - Valkenswaard
Snelheid / Halve Fond
Franck Menez - Voyenne
Fond / Zware Fond
Combinatie Rob & Denis Hornsveld-Krol - Soest
Snelheid / Halve Fond
Danny De Voogd – Yerseke
Snelheid / Halve Fond
Bart & Paulien Speliers - Herne
Snelheid / Halve Fond
Julien Nibus - Blegny
Allround
Hugo & Anita Batenburg-Van de Merwe, Klaaswaal
Fond / Zware Fond
Henri Van den Berg - IJsselmuiden
Snelheid / Halve Fond
Joris Laenen - Mariën - Olen
Snelheid / Halve Fond
Harry Smolders - Pulle
Snelheid / Halve Fond
Jos Thoné – Niel-bij-As
Allround
Marc & Angie Pletinckx - Deftinge
Snelheid / Halve Fond
François Michaux - Mariembourg
Fond / Zware Fond
David Vermassen - Gavere
Allround
Luc Millissen, Dilsen
Snelheid / Halve Fond
Xavier & Maxime Thoné, As
Allround
Ad Fortuin– Strijen
Fond / Zware Fond
Albert Vanleeuw - Borgloon
Fond / Zware Fond
Roger Engelen – Dessel
Snelheid / Halve Fond
Esther Vereecke - Beerzel
Snelheid / Halve Fond
Bram & Johan Cieters - Sint-Maria-Lierde
Snelheid / Halve Fond
Geert & Ronny Beeckmans-Huygh - Lennik
Snelheid / Halve Fond
Gianni Fascella, Bray
Snelheid / Halve Fond
Francis Vanhamel - Beverlo
Snelheid / Halve Fond
Tanguy Gervois - Marconne
Allround
Peter & Andre Van Delft - Driebergen, Rijnsburg
Fond / Zware Fond
Louis Van Hoorenbeeck - Baasrode
Fond / Zware Fond
Fokke Jongsma - Drachtstercompagnie
Snelheid / Halve Fond
Ghislain & Ludo Bormans - Thijs - Boorsem
Snelheid / Halve Fond
Les Green - Manchester
Snelheid / Halve Fond
Marcel & Brian Sangers - Eefde
Snelheid / Halve Fond
Anneke & Pierre Faes - Baarn
Snelheid / Halve Fond
Christian Köhl - Hohenau
Allround
Karlo Van Rompaey - Zepperen
Fond / Zware Fond
Robin Van Leuven - Berlaar
Snelheid / Halve Fond
Leon Arnols - Kortessem
Snelheid / Halve Fond
Broeckx-Van Hees - Oud Turnhout
Snelheid / Halve Fond
Kazimierz & Piotr Mikolajczak - Bronikowo
Fond / Zware Fond
Ronny Menten- Rummen
Allround
Olivier Poussart - Vaulx les Chimay
Snelheid / Halve Fond
Combinatie Co & Piet Verbree - Putten
Snelheid / Halve Fond
Guido Loockx - Tessenderlo
Snelheid / Halve Fond
Steve Cutts - Rotherham, South Yorkshire
Snelheid / Halve Fond
Meer laden